PROFIXA

FIRMA REMONTOWA PIASECZNO

Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem  i remontami mieszkań oraz domów.

Profixa firma remontowa Brwinów lazienka

REMONTY PIASECZNO

Jesteśmy firmą , która przykłada wielką wagę do rzetelności wykonywanej pracy. Jako firma remontowa Piaseczno proponujemy naszym Klientom sprawną realizację wszystkich usług  jakich wymagają remonty mieszkań oraz domów. Stawiamy przy tym na najwyższą jakość realizowanych przez nas prac.. Zależy nam na pozytywnej relacji z wybierającymi nasze kompleksowe usługi remontowe , dlatego też dbamy o profesjonalne podejście od początku współpracy, aż do zakończenia projektu . Wszelkie nasze usługi remontowe wykonujemy z dbałością o najmniejsze detale. Dbamy też o dobrą komunikację z klientem oraz zawsze pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania. Zlecone nam remonty , wykończenia mieszkań oraz domów czy inne prace dają nam okazję do zaprezentowania w pełni naszych umiejętności. Do realizacji usług podchodzimy bowiem z duża pasja i dbałością o naszych klientów oraz ich domy.

Remonty i wykończenia Piaseczno

Zrujnowane domy czy mieszkania nie są dobrym miejscem do życia dla nikogo. Ale co jest prostsze, burzenie domu i budowanie nowego, czy próba ocalenia wszystkiego, co można uratować? Zawsze polecamy drugą opcję. Każdy może ocalić swój stary dom i tchnąć w niego nowe życie. Wystarczy precyzyjne i pomysłowe planowanie.

Na przykład, gdy chcemy wyremontować dom, robimy kilka list. Pierwsza lista zawiera wszystko, co MUSI przejść remont. Sprawy, które są pilne i nie można ich odłożyć. Druga lista zawiera wszystko, co nie jest pilne, ale co powinniśmy naprawić. Pozycje na drugiej liście dodadzą wartości nieruchomości po wyremontowaniu. Gdy mamy już listy, badamy materiał i jego koszt. Na szczęście istnieje wiele firm oferujących niedrogie, ale wysokiej jakości materiały do renowacji domów.

USŁUGI REMONTOWE PIASECZNO

Kuchnie
Montaż mebli , szafy i zabudowy na wymiar
Montaż desek tarasowych
Stolarka okienna i drzwiowa
Łazienki
Biały montaż
Malowanie ścian i sufitów
Gładzie gipsowe
Sufity podwieszane
Ściany gipsowo – kartonowe
Tapetowanie
Układanie glazury i terakoty
Wylewki samopoziomujące
Panele oraz deski podłogowe
I wiele innych prac remontowych…..

Wykończenia pod Klucz Warszawa

Remonty i Wykończenia Piaseczno

Oprócz wykonywanych usług remontowych oraz wykończeniowych  nasza firma świadczy również usługi handyman. Nasze usługi złota rączka Piaseczno i okolice  , zapewniają szybka i profesjonalną pomoc w zakresie wszystkich drobnych prac , lub szybką pomoc w nagłych przypadkach.

Copyright © 2024 All rights reserved | Profixa