FIRMA REMONTOWA WARSZAWA / USŁUGI REMONTOWE WARSZAWA

USŁUGI REMONTOWE

Niezależnie od tego, czy remontujesz swój dom, instalujesz nową kuchnię, łazienkę, czy po prostu układasz nową podłogę, możemy pomóc Ci urzeczywistnić marzenie, od prostych remontów do pełnego remontu domu.

WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

Kupując nowy dom lub mieszkanie od dewelopera mamy do wyboru trzy opcje. Mieszkanie wykończone pod klucz , gotowe do zamieszkania , stan surowy zamknięty lub stan deweloperski. Ale co tak naprawdę oznaczają te pojęcia? Czym różni się dom/mieszkanie w stanie deweloperskim od domu/mieszkania w stanie surowym zamkniętym lub stanu wykończonego pod klucz? ….

PRACE ZEWNĘTRZNE

Nie tylko wtedy, gdy budujemy nowy dom , ale również wtedy , gdy nasz dom posiada już jakąś swoją historie , zawsze są do zrobienia wokół niego jakieś prace zewnętrzne . Począwszy od ocieplenia czy otynkowania budynku , po różne prace konserwatorskie czy , tez po prostu jeśli chcemy zbudować taras lub pergole w ogrodzie……

Handyman - złota rączka

Jeśli chcesz zarezerwować najlepszą usługę Złota Rączka , która pomoże Ci w domu, nie szukaj dalej niż u nas . Wiemy, że masz niekończącą się listę dziwnych prac, które musisz wykonać w domu. Jednak ze względu na wymagania pracy i rodziny, jest Ci tak trudno znaleźć czas, aby zająć się nimi wszystkimi.

Copyright © 2024 All rights reserved | Profixa