Remont Kuchni

PROFIXA

Remont Kuchni

Szybki remont kuchni? Sprawdź, jak zaplanować prace remontowe

Każde pomieszczenie wymaga z czasem gruntownego odnowienia. Remont kuchni w Warszawie to szczególnie trudne przedsięwzięcie – wymaga odpowiedniego zaplanowania wydatków czy prac, by jak najszybciej móc znów korzystać z piekarnika, zlewozmywaka oraz innych sprzętów AGD. Jak zatem zabrać się do tego przedsięwzięcia? Mamy dla Ciebie kilka cennych wskazówek.

Dobry projekt remontu kuchni to podstawa...

Nie chcesz, by zaskoczyły Cię nieprzewidziane okoliczności?

Zależy Ci na zakończeniu remontu kuchni na czas, bez kilkudniowego opóźnienia?

Postaw na dobry projekt. Możesz wykonać go samodzielnie lub skorzystać ze wsparcia fachowców z Profixa. Wykonując plany prac remontowych, koniecznie weź pod uwagę takie czynniki jak:

• Stan instalacji gazowych i elektrycznych. Jeśli są one wiekowe, warto zastanowić się nad ich wymianą. Awaria prądu tydzień po malowaniu ścian z pewnością nie będzie dobrą wiadomością.

• Potrzeby domowników. Nie ma już miejsca na garnki? A może stara lodówka była zbyt mała dla Twojej rodziny? Remont kuchni to dobry moment na wymianę mebli oraz sprzętów, by pomieszczenie było jeszcze bardziej funkcjonalne.

• Koszty remontu. Planując zakres prac, możesz łatwo ustalić budżet potrzebny na ich wykonanie. Do wyliczonej sumy dolicz 10% na niespodziewane wydatki. W ten sposób zapanujesz nad finansową stroną przedsięwzięcia.

• Styl i estetyka. Projekt remontu kuchni powinien uwzględniać styl sąsiednich pomieszczeń. Zastanów się jednak, czy to nie jest dobry moment na odmianę wyglądu całego domu, czy mieszkania. Dokładne zaplanowanie prac ułatwi zakończenie inwestycji w przewidywanym czasie, a także uchroni Cię przed niespodziankami i trudnymi decyzjami w czasie trwania remontu.

Samodzielny projekt, czy z pomocą fachowców?

  • Projekt remontu kuchni możesz wykonać samodzielnie. Jednak wiele aspektów zapewne sprawi Ci trudność. Możesz skorzystać też z naszej pomocy: sprawdzimy stan instalacji w kuchni, przedstawimy wizualizację kilku koncepcji i pomożemy w wyborze optymalnych rozwiązań. Planujesz remont kuchni w Warszawie? Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Copyright © 2023 All rights reserved | Profixa

Dodaj komentarz